Esileht
Ehitus
Hooldus
Galerii
Hinnainfo
Kontakt

Tere Tulemast Meie Koduleheküljele

Kes me oleme?
Strongest Arendus OÜ on väike eraettevõte kes teostab salvkaevude ehitamist ja hooldamist.

Mida me pakume?
Meie tööks on kaevata Teile kaev või hooldada-remontida olemasolevat.

Ära karda helistada ja nõu küsida, hinda pärida või vaatama kutsuda.
Meie jaoks on klient kuningas ja töötame seal kus tööd on. Tuleme Teie juurde üle Eesti.

Helista +372 56 796176

Hindadest - kaevud ei ole autod mis tehasest kindla varustusepaketiga välja tulevad. Iga šaht on omaette väljakutse, nõuab erinevat töötehnikat ja aega. Hind sõltub töö keerukusest.

Soetasid uue talumaja ja õuel on šahtkaev?
Lase spetsialistil oma uus kaev üle vaadata. Sealt võib leida kõiksugu rämpsu ja isegi looma jäänuseid. Alusta uut elu puhta veega!

Kaev täitub aeglaselt ja tundub nagu seal oleks iga aastaga aina vähem vett?
Kaevu põhja settib ajaga hulga pinnast mis võib olla kaevurakete vahelt läbi imbunud või põhjast tõusnud. See omakorda vähendab vee hulga mahtu ning takistab vee imbumist kaevu.

Salvkaev

Salvkaev, teise nimega ka šahtkaev on veehaare, mis on rajatud maapinda tagamaks inimestele joogivett. Salvkaev on ehitatud enamasti kas labidaga kaevates, puurides või ekskavaatorit kasutades. Ehitusmaterjalidena on Eestis enamlevinud kahes mõõdus betoonrõngad: 0,8m ja 1m. Hooldustöödel kohtab ka tsementrõngaid, raudkive, telliseid ja isegi puitu. Kaevu sügavus on keskmiselt 5-10 meetrit, ulatudes Lõuna-Eestis kuni mõnekümmne meetrini. Salvkaevu eelis on odav ülalpidamiskulu, pikk eluiga ja suhteliselt odav rajamine.
Kaevumeistreid on tänapäeval väga väheks jäänud ja meie eesmärk on pakkuda Teile kvaliteetset joogivett otse õuelt. Vanad kaevud on tihtipeale unarusse jäetud ning sisaldavad tahtmatult sinna kadunud metallämbreid või loomakorjuseid. Vanasse talumajja kolides tasuks kindlasti lasta meistril oma kaevupõhi üle vaadata ja vee kvaliteeti kontrollida. Oleme kaevanud üle saja kaevu kuni 34 m sügavusele ja hooldamas käinud sadades kaevudes kuni 28m sügavuses.

2024 aasta hinnakiri

2024 aasta hooaja planeerimine on juba täies hoos. Detailsem ja soodsam hinnakiri järgmiseks aastaks nähtaval!

Firmast

Aastate jooksul oleme kaevanud üle saja kaevu ning ammutanud kogemusi otse maapõuest ja meistritelt. Teadmised ja oskused on tulnud ajaga läbi raske töö.

Kontakt

Strongest Arendus OÜ
Üle terve Eesti
Tel: +372 56 796176
E-Mail: info@strongest.ee
Veeb/Reklaam: valdo.halvin@gmail.com